ULAŞIM’DA VE PETROL ÜRÜNLERİNİZDE ARADIĞINIZ KALİTE
 

25 yıldır ulaşım sektöründe halkımız için kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz, sahip olduğumuz son derece konforlu ve yenilenmiş araç potansiyelimiz ile K.K.T.C’nin en büyük firmalarından birisi olarak kalitemizden ödün vermeden adamızın en büyük şehirleri olan Mağusa-Lefkoşa ve Mağusa-Girne hattlarında düzenli olarak uyguladığımız seferlerimiz ile ve bu yıl itibariyle yedinci yılına girmiş olan Ş.GÖÇMEN PETROL istasyonumuz ile kalitemizden ödün vermeden halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

 

 

Şevket Göçmen Nakliyat Ltd. Şti bir aile şirketi olup 1978 yılında, savaş sonrasında Kıbrıs Türkünün büyük imkansızlık günlerinde kurulmuştur. KKTC' nin en eski ulaşım firmalarından birisi konumunda bulunan Şevket cmen Nakliyat Ltd. Şti, KKTC geliştikce büyümüş ve bugünkü koşullarda sahip olduğu tamamen yenilenmiş araç filosu ile ülke gelişiminde yerini almistir.

Sirketimizin direktör konumunda bulunan 4 hissedarı vardır.

 

                                   Ali Kırmızı

                                   Hasan Kırmızı

                                   Mehmet Ustürk

                                   Erol Ustürk

 

Bunun yanında Fahri Başkanımız ve aile büyüğümüz olan ve sirketimize ismini veren

 

                                   Sevket Ustürk’ tur.

 

Şirketimiz halkımıza hizmet amacıyla, kamu yararı için bir ulaşım firması olarak kurulmuştur. Şirketimız kurulduğu yıllardan itibaren teknolojinin getirmiş olduğu tüm olanaklardan hiçbir maddiyat kaygısı taşımadan yararlanmıştır. Bunun yanında araç filomuzu günümüz koşulları neticesinde  geliştirerek ve filomuza yeni araçlar katarak ülkemizi ziyaret etmekte olan Turistlerimize ve halkımıza teknolojinin niymetleri olan  tüm lüks ve  konforu  sağlamak şirketimizin prensibi ve kuruluş amacıdır.

            Şirketimiz bünyesinde bulunmakta olan filomuzdaki yaklaşık 40 aracımız ile KKTC sınırları içersisinde bulunan üç büyük şehirimiz olan Gazimağusa, Lefkoşa ve Girne şehirlerimiz arasındaki ulaşımı her gün yapmakta olduğumuz düzenli seferlerimiz ile sağlamaktayız.

 

Bununla birlikte ülkemizin gelişimi için çok önemli bir yer teşkil eden turizm sektöründe 1980 yılından beri faliyet göstermekteyiz. Sahip olduğumuz tamamen yenilenmiş, konforlu araç potansiyelimiz ve son derece tecrübeli personelimiz ile amacımız olan hatasız servis hizmeti ve bunun sonucunda elde etmiş olduğumuz müşteri memnuniyeti asıl hedefimizdir.

Diğer bir faliyet alanımız olan İngiliz Üstler bölgesindeki ulaşım servislerimizi kazandığımız ihaleler neticesinde yaklaşık olarak 20 yıldır sürdürmekteyiz. Ve  İngiliz üstler bölgelerinden gerçekleştirmekte olduğumuz ulaşım servisinin kontratı direkt olarak İngiltere devleti tarafından imzalanmakta ve yürürlüğe girmektedir. Bu olay Şirketimizim  gurur duyduğ bir husustur.

Bunun yanında şirketimiz bünyesinde bulunmakta olan ve günümüz şartları neticesinde gerekli olduğuna inandığımız  petrol istasyonumuz bu yıl itibariyle dokuzuncu ylına girmiş olup Şevket Göçmen Petrol İstasyonu adıyla halkımıza hizmetini sürdürmektedir.

 

 

 

 

 

Amacımız halkımız için en iyisi ve en güzeline ulaşmaktır.